יום שבת, 14 במרץ 2015

איך לשדרג מטבח מבלי לשבור חסכונות?

"אני לא יודעת מה לעשות. אני פשוט חייבת שתבואי. יש לי בעיה עם המטבח שלנו. אני אוהבת את החלוקה שלו, את הדלתות שלו, אך משהו בו לא זורם. הבעיה היא שלאחר המעבר נותרנו עם תקציב זעום. בטוחה שיהיה לך רעיון. תבואי?".

נועה ועידו עברו לדירתם לפני חצי שנה. דירה עם אוירה של חו"ל, או לפחות צימר מטורף ומפנק. היא נראית כמו ממגזין. אין ספק יש להם טעם מעולה.

חשוב לדעת:
1. יש פתרון עיצובי לכל כיס.
2. עיצוב זה הרבה מעבר לאסתטיקה. יש מחקרים המראים שיש לו השפעה מכרעת על מצבי רוח ורגשות.

במקרה של נועה ועידו, המטבח פונקציונלית עבד נפלא, אך רגשית משהו בבטן לא נתן לנועה מנוח. אחרי שהרחבנו את השיחה על צבעים וחומרים, הבנתי שמה שחסר לנועה זו תוספת צבע ואיזו שהיא תבנית ש"תשבור" את הלובן של המטבח.

החלטנו ששילוב של כחול (שהיא כה אוהבת) יעשה נהדר את העבודה. מכיוון שחיפויי הקרמיקה והארונות היו חדשים חיפשתי פתרון יצירתי לתקציב המצומצם. "הלכנו" על מדבקות כחולות מאוירות שהודבקו על גבי האריחים.

בנוסף, כדי להכניס חמימות לחלל נרכש פרקט בגוון חום בהיר.

הקיר שליד שולחן הישיבה נצבע בצבע גירי כחול כהה, הידיות הזהובות הוחלפו בידיות כסופות, הוספו נקודות של אקססוריז ו.....טדה.

החיוך של נועה  שראתה את התוצאה היה מבחינתי נקודת אושר גדולה.

חודש אחרי, נועה מתקשרת אלי ומספרת חוויות. הם מאוד אוהבים את המטבח המתחדש שלהם. הקיר הגירי הפך למקום מרכזי ויצירתי בבית. מקום בו גם אורחים יכולים לגשת ולחלוק את המחשבות שלהם או סתם לצייר משהו. הוא נהיה קיר פעיל. הם קוראים לו "קיר החוויות".

JUST LOVE MY JOB!!!!

                                                                        לפני:


תגובות פייסבוק

תגובה 1:

  1. אחלה עיצוב ואחלה פוסט! אוהבת את היחס בין הכמות של הטקסט והתמונות, נראה לי מדוייק ונכון!

    השבמחק